Oferta

Rozpoczynając remont lub budowę domu, musimy zadbać o to, aby efekt końcowy spełniał nasze oczekiwania. Dlatego warto skontaktować się z projektantem już na etapie stanu surowego. Umożliwi to dostosowanie się do Państwa potrzeb i zaproponowanie kreatywnego pomysłu.

Po dostarczeniu nam planu pomieszczenia z wymiarami, krótkiej rozmowie, przygotujemy dla Państwa wstępny projekt i wycenę. Jeśli projekt i wycena jest zaakceptowana, podpisujemy umowę,po czym przyjeżdzamy na dokładny pomiar do klienta. Termin realizacji po podpisaniu umowy to 8-10 tygodni.

Mamy dla Państwa w ofercie również sprzęt AGD, Bosch, Siemens, Samsung.

Na sprzęt firmy Whirlpool, Hot Point mamy ceny internetowe oraz 5-letnią gwarancję.

Urządzenia do zabudowy HotPoint są dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej dopasować je do każdego koloru mebli.

Innowacyjna technologia Whirlpool 6 -Zmysł zapewnia idealne rezultaty dla sześciu kategorii żywności, automatycznie ustawiając funkcje pieczenia i proponowany odpowiedni zakres temperatur. Sprzęty pokryte warstwa iXelium, nigdy nie tracą swojego blasku. Ich powierzchnia jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia. Wszelkie zanieczyszczenia można usunąć jedynie za pomocą wody i zwykłej szmatki. Właściwości iXelium potwierdzone zostały w laboratoriach TUV Rheinland Italia. Firma Whirlpool daje 10 lat gwarancji przeciwko zażółceniu i korozji wszelkich elementów pokrytych iXelium.

Armatura firmy SCHOCK , BLANCO będzie przyciągała wzrok nawet po latach używania.

Piękne i nowoczesne okapy firmy Falmec, Faber , Elica zaspokoją wszystkie potrzeby w kuchni.

Od form minimalistycznych do bardzo eleganckich, kolekcja bogata w różne kolory, dopasowuje się w różne przestrzenie.

 


W naszej ofercie:

  • meble kuchenne do zabudowy
  • meble łazienkowe
  • meble biurowe
  • meble dziecięce i młodzieżowe
  • garderoby
  • szafy wnękowe

 


Pracujemy głównie na płytach i blatach meblowych austriackiej firmy Egger..

Meble wykonujemy na wysoki połysk bądź mat.

Oferujemy również okleiny naturalne.

Script logo